Przejdź do treści

SIRO KIDS CUP O PUCHAR MAI CHWALIŃSKIEJ VOL.3

  • przez

W niedzielę 11.12.23 w na kortach BKT Advantage Bielsko Biała odbył się trzeci turniej z cyklu o puchar Mai Chwalińskiej. Nasz klub reprezentowało 9 zawodników w trzech kategoriach wiekowych niebieskiej, czerwonej i zielonej.

KATEGORIA NIEBIESKA

W kategorii niebieskiej nasz klub reprezentowała 4 naszych najmłodszych zawodników Zosia Kozielska, Iga Stanuch, Michał Frana i Daniel Moczulski 😀

Po wielu zaciętych tie – break’owych pojedynkach w 3 grupach systemem każdy z każdym, do grupy o miejsca 1-3 zakwalifikowała się trójka naszych zawodników Zosia Kozielska, Iga Stanuch i Daniel Moczulski. Natomiast Michał Frana zakwalifikował się do grupy o miejsca 4-6. W finałowych pojedynkach było dużo emocji i zwrotów akcji a to wszystko w super w atmosferze fair play.

Podium kategorii niebieskiej :

  1. Zosia Kozielska
  2. Iga Stanuch
  3. Daniel Moczulski

A Michał Frana w super pojedynku o czwarte miejsce, ostatecznie uległ swojemu przeciwnikowi i ostatecznie zajął 5 miejsce 😀

KATEGORIA CZERWONA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W kategorii czerwonej nasz klub reprezentowali Hania Świerczek, Carla Zimny i Max Zimny. Był to ich debiut w kategorii czerwonej.

KATEGORIA ZIELONA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W kategorii zielonej nasz klub reprezentowali Aniela Baścik i Franciszek Piaskowski. Był to ich debiut w kategorii zielonej.

Szczegółowe wyniki:

https://portal.pzt.pl/TournamentDrawsheet.aspx?CategoryID=10&Male=&TournamentID=AD0B7A94-75E3-4BB4-BECB-7DCE4273E046

Dziękujemy Wam za godne reprezentowanie barw naszego klubu i życzymy wam kolejnych udanych turniejów 😀

Wyjazd zawodników współfinansowany ze środków miasta Racibórz