Przejdź do treści

U12 Tenisowy początek roku 2023 w RKT

  • przez

25-27.02.23 WTK – GIEKSA- MOSiR KATOWICE CUP U12

Dwaj Nasi zawodnicy Artem Ivanov i Jacek Janeczek reprezentowali nasz klub w debiucie w kat. U12 w turnieju grupowo – pucharowym w Katowicach na kortach GKS Katowice. Rozgrywki były podzielone na dwa dni. W sobotę chłopcy rozegrali po dwa mecze singlowe oraz stworzyli parę deblową na mecz przeciwko Piotrowi Mika (Akademia Tenisowa Zabrze) i Dawidowi Myszkowskiemu (Starochorzowskie Centrum Sportu) . W niedziele do rozegrania mieli po pojedynku singlowym. Chłopcy zebrali cenne doświadczenie, które pomoże im w kolejnych startach w sezonie.

Zawodników wspierali trenerzy Ewa i Piotr Raczek

18-19.03.23 Mistrzostwa Śląska U12 Bielsko – Biała

Nasz zawodnik Artem Ivanov wziął udział w Mistrzostwach Śląska U12. W pierwszej rundzie miał wolny los, w drugiej rundzie trafił na 4 rozstawionego Dawida Myszkowskiego (Starochorzowskie Centrum Sportu „Sokół”). Był to mecz z cennym doświadczeniem. Popołudniu w parze z Janem Regulskim (Akademia Tenisowa Zabrze) zagrali mecz przeciwko Piotrowi Mika i Leonowi Kowalskiemu (Akademia Tenisowa Zabrze). Pojedynek był wyrównany lecz Artem z Jankiem musieli uznać wyższość przeciwników kończąc mecz 1/6 1/6. Zawodnik na turnieju wspierany był przez trenerke Ewę Raczek.

25-27.03.23 WKT – U12 GRUPOWO – PUCHAROWY ZABRZE

Dwaj Nasi zawodnicy Artem Ivanov i Jacek Janeczek reprezentowali nasz klub w kolejnym turnieju w kat. U12 w turnieju grupowo -pucharowym w Zabrzu na kortach Akademii Tenisowej Zabrze. Rozgrywki były podzielone na dwa dni. W sobotę chłopcy rozegrali po dwa mecze singlowe oraz stworzyli parę deblową i rozegrali zacięty mecz przeciwko parze Natan Markowski (KS Górnik Bytom) i Michał Ptasznik (Akademia Tenisowa Zabrze) zakończony wynikiem 0/6 4/6. Chłopcy godnie reprezentowali klub. W niedziele do rozegrania mieli po pojedynku singlowym. Chłopcy zebrali cenne doświadczenie, które pomoże im w kolejnych startach w sezonie.

Zawodników wspierali trenerzy Ewa i Piotr Raczek