Przejdź do treści

Tenis 10 Tenisowy początek roku 2023 w RKT

  • przez

11.02.23 III SIRO KIDS CUP vol.1 Bielsko – Biała

W niedziele 12.02. Nasi zawodnicy wzięli udział w turnieju Tenis 10 Siro Kids CUP w Bielsku-Białej w kat. pomarańczowej.

Dla Anielki Baścik, Franka Piaskowskiego i Antka Kotlarza był to debiut w nowej kategorii wiekowej.

Było wiele dobrej zabawy, zaciętych wymian i nowych znajomości

Nie obyło się również bez klubowego pojedynku między Antkiem, a Frankiem

Wielkie brawa dla naszych zawodników jesteśmy z Was bardzo dumni. Dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego Klubu.

Brawa również dla organizatorów za zorganizowanie i sprawne przeprowadzenie turnieju

Do zobaczenia w marcu na następnym turnieju 😀

04.03.23 III SIRO KIDS CUP vol.2 Bielsko – Biała

W niedziele 4.03 Nasi zawodnicy wzięli udział w 2 odsłonie turnieju Tenis 10 Siro Kids CUP w Bielsku-Białej w kat. pomarańczowej.

Dla Anielki Baścik i Franka Piaskowskiego był to 2 start w tym cyklu turniejów, a Alan Cięcinka debiutował w kategorii pomarańczowej.

Było wiele dobrej zabawy, zaciętych wymian. Była też okazja do nawiązania nowych znajomości.

Nie obyło się również bez klubowego pojedynku między Alanem, a Frankiem.

Wielkie brawa dla naszych zawodników jesteśmy z Was bardzo dumni. Dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego Klubu.

Brawa również dla organizatorów za zorganizowanie i sprawne przeprowadzenie turnieju

Do zobaczenia w kwietniu na następnym turnieju 😀

1.04.23 TENIS 10 BABOLAT CUP SCT PSZCZYNA

1.04 w Pszczynie odbył się 2 turniej z cyklu Tenis 10 BABOLAT CUP o puchar Burmistrza Miasta Pszczyna w kat. pomarańczowej. Nasz klub reprezentował Franek Piaskowski – który w zeszłym roku w tym cyklu zajął 4 miejsce w kat. czerwonej. Po trzech meczach w fazie grupowej Franek dostał się do drabinki turnieju pocieszenia, tam w pierwszej rundzie wygrał z Janem Wroną (KS Górnik Bytom) 4/2, w meczu o finał drabinki po zaciętym meczu z Mateuszem Barą (Klub Tenisowy Tennis Team Kuchta Bartłomiej) rozstrzygniętym w tie-break’u uległ 3/4 zajmując ostatecznie 11 miejsce.

Dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego Klubu.

Do zobaczenia w 23 kwietnia na następnym turnieju w Bielsku 😀

23.04.2023 III SIRO KIDS CUP vol.2 Bielsko – Biała

W niedziele 23.03 Nasi zawodnicy wzięli udział w 3 odsłonie turnieju Tenis 10 SIRO Kids CUP w Bielsku-Białej w kat. pomarańczowej.

Tym razem nasz klub reprezentowała czwórka zawodników: Aniela Baścik, Franciszek Piaskowski, Antonii Kotlarz, Alan Cięcinka, był to kolejny start w tym cyklu turniejów,

Cała czwórka miała do rozegrania po 3 mecze w grupach. Dzielnie walczyli, zdobywając kolejne turniejowe doświadczenie. Po fazie grupowej rozgrywki przeniosły się do fazy turnieju pocieszenia. W nim najdalej zaszedł Franek wygrywając mecz z Jakubem Wesołowskim (Grand Park) 4/3 (6) w ćwierćfinale ulegając Wiktorowi Czapli (GKS Katowice przy Fundacja Sportowe Katowice) 0/4

Wielkie brawa dla naszych zawodników jesteśmy z Was bardzo dumni. Dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego Klubu. Wszyscy zawodnicy wywodzą się z Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa.

Udział zawodników współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Racibórz.

Do zobaczenia na Finale cyklu 4.06. w Bielsku – Białej !!!

Zerknijcie również na Nasz profil na fb KLIKNIJ TU