Przejdź do treści

Jaśmina 4 w Dobrzeniu Wielkim

    Jaśmina 4🏅 w Dobrzeniu Wielkim ‼️

    W niedziele 26.04 rozegrany został turniej kategorii pomarańczowej klubie GRAND PARK Klub Tenisowy🧡

    Nasz klub reprezentowała Jaśmina Lotz #rkttennisteam

    Jaśmina w grupie zanotowała zwycięstwo z Asia i wyszła z grupy z 2 miejsca😊

    W bardzo dobrym meczu o 3 miejsce musiała uznać wyższość przeciwniczki i zakończyła turniej na 4 miejscu💪

    Gratulujemy super startu i życzymy kolejnych sukcesów 🔥🔥🔥

    Tenis 10 – Polski Związek Tenisowy