
Jaśmina 4
w Dobrzeniu Wielkim ![]()
W niedziele 26.04 rozegrany został turniej kategorii pomarańczowej klubie GRAND PARK Klub Tenisowy![]()
Nasz klub reprezentowała Jaśmina Lotz #rkttennisteam
Jaśmina w grupie zanotowała zwycięstwo z Asia i wyszła z grupy z 2 miejsca![]()
W bardzo dobrym meczu o 3 miejsce musiała uznać wyższość przeciwniczki i zakończyła turniej na 4 miejscu![]()
Gratulujemy super startu i życzymy kolejnych sukcesów ![]()
![]()
![]()
Tenis 10 – Polski Związek Tenisowy
